Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12318
Stary 10.05.2011, 20:53
Odnośnie Jagi-to ciekawe kto ich przejmie. Teraz końcówkę sezonu to pewnie asystent Probierza dokończy, a potem kto? Może Pasieka albo Lenczyk jak ze Śląska odejdzie...
Odpowiedz cytując