Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
12318
10.05.2011, 20:53
Odnośnie Jagi-to ciekawe kto ich przejmie. Teraz końcówkę sezonu to pewnie asystent Probierza dokończy, a potem kto? Może Pasieka albo Lenczyk jak ze Śląska odejdzie...
ladek1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ladek1989
Znajdź inne posty napisane przez ladek1989