Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12316
Stary 10.05.2011, 20:43
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Mistrzostwo = transfery (strata miejsca w sklazdzie) = większa presja za rok.
heh tak to moze byc w kazdym klubie walczacym o mistrza, ktory przegral 2-3 mecze pod rzad. Czy np. Wislacy w meczach z Gornikiem czy Slaskiem grali przeciw Maaskantowi? Na dodatek sam RM mowi otwarcie, ze ta Wisla potrzebuje wzmocnien bo na puchary jest za slaba. Jednak Wisla wygrala z Lechia.
Moim zdaniem Probierz nie chce brac na siebie kolejnych porazek i odchodzii by miac jak najlepsze CV i miec jak najlepsze atuty przy negocjacji kontraktu z nowym klubem.
Do Jagi przyjdzie nowy trener ale nic w tak krotkim czasie nie zdziala a kolejne porazki nie pojda na konto tego nowego tylko na Probierza bo olal zespol w kluczowym momencie.
Odpowiedz cytując