Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12310
Stary 10.05.2011, 20:36
River napisał(a):Wyświetl post
Nie wierze, ze grali przeciw niemu. Przeciez grali o mistrzostwo i mieli grac przeciw trenerowi? Nie kupuje tego.
Mistrzostwo = transfery (strata miejsca w sklazdzie) = większa presja za rok.

ewentualnie

Probierz = 'ciężkie' (dla piłkarzy) treningi = brak perspektywy na lżejsze.

ewentualnie moja ulubiona:

Probierz jest już tyle trenerem Jagi, że ma swoją grupę ludzi. Rezerwowi są antyprobierzem, bo są rezerwowi. Zaczynają się kwasy, fochy i foszki. Pojawiają się kontuzje, więc antyprobierze grają w składzie.

No i Probierz albo leci sam albo leci = nowe rozdanie = nowe szanse.

Przecież to było grane chyba we wszystkich klubach naszej ligi w ostatnich 10 latach



Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Tak czy siak jesteśmy zawsze w czubie.
Bez wchodzenia w początki mojego kibicowania, to jednak w ostatnich latach był środek tabeli raz
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując