River napisał(a):

|
Nie wierze, ze grali przeciw niemu. Przeciez grali o mistrzostwo i mieli grac przeciw trenerowi? Nie kupuje tego.
|
Mistrzostwo = transfery (strata miejsca w sklazdzie) = większa presja za rok.
ewentualnie
Probierz = 'ciężkie' (dla piłkarzy) treningi = brak perspektywy na lżejsze.
ewentualnie moja ulubiona:
Probierz jest już tyle trenerem Jagi, że ma swoją grupę ludzi. Rezerwowi są antyprobierzem, bo są rezerwowi. Zaczynają się kwasy, fochy i foszki. Pojawiają się kontuzje, więc antyprobierze grają w składzie.
No i Probierz albo leci sam albo leci = nowe rozdanie = nowe szanse.
Przecież to było grane chyba we wszystkich klubach naszej ligi w ostatnich 10 latach
Marszałek napisał(a):

|
Tak czy siak jesteśmy zawsze w czubie.
|
Bez wchodzenia w początki mojego kibicowania, to jednak w ostatnich latach był środek tabeli raz
