Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
simao4
Junior Member
Od: 04.2011
Skąd: KLI
Offline
#
12308
10.05.2011, 20:32
ale przygrzał Borysiuk. Górnik sie musi przebudzić bo Legia coś wrzuci.
simao4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do simao4
Znajdź inne posty napisane przez simao4