Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12307
Stary 10.05.2011, 20:31
River napisał(a):Wyświetl post
Nie ma to jak porzucic klub w kluczowym momencie sezonu gdy ten walczy o puchary.

Co za gosc, pokazuje jakim jest "trenerem". A jak znam nasza pilke to pewnie juz jest dogadany z Lechem.
Widać chłopaki w Poznaniu uznali,że wolą pozostać średniakiem ligowym niż walczyć co roku o czołówkę,znaczy iść na Majstra Środek tabeli wszak Probierz im gwarantuje, piłkarzy już w sumie średniawych mają. Tak też sądziłem,że zeszłoroczny wyskok był rzeczywiście jednorazowym wyskokiem a nie początkiem czegoś nowego. I to taki wyskok wynikający z ewidentnego fuksa.

Widać,że jesteśmy zdani na Legię a Legia na Nas, jeśli chodzi o prym w lidze. Dziwna ta liga. Legia gra beznadziejnie, zalicza historyczne wtopy, my wymieniamy pół składu, także porażki pod rząd zaliczamy a i tak wszystko wskazuje na to,że będziemy na pierwszym miejscu. Legia na drugim. Tak czy siak jesteśmy zawsze w czubie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując