River napisał(a):

Nie ma to jak porzucic klub w kluczowym momencie sezonu gdy ten walczy o puchary.
Co za gosc, pokazuje jakim jest "trenerem". A jak znam nasza pilke to pewnie juz jest dogadany z Lechem.
|
Widać chłopaki w Poznaniu uznali,że wolą pozostać średniakiem ligowym niż walczyć co roku o czołówkę,znaczy iść na Majstra

Środek tabeli wszak Probierz im gwarantuje, piłkarzy już w sumie średniawych mają. Tak też sądziłem,że zeszłoroczny wyskok był rzeczywiście jednorazowym wyskokiem a nie początkiem czegoś nowego. I to taki wyskok wynikający z ewidentnego fuksa.
Widać,że jesteśmy zdani na Legię a Legia na Nas, jeśli chodzi o prym w lidze. Dziwna ta liga. Legia gra beznadziejnie, zalicza historyczne wtopy, my wymieniamy pół składu, także porażki pod rząd zaliczamy a i tak wszystko wskazuje na to,że będziemy na pierwszym miejscu. Legia na drugim. Tak czy siak jesteśmy zawsze w czubie.