0 22 napisał(a):

|
A moze właśnie ma świadomość, że dla piłkarzyków to ON jest problemem? Próbował, próbował i doszedł do wniosku, że ewidentnie grają przeciwko niemu.
|
Nie wierze, ze grali przeciw niemu. Przeciez grali o mistrzostwo i mieli grac przeciw trenerowi? Nie kupuje tego.