Junior_Battle napisał(a):

|
jak Zagłębie ze Śląskiem?
|
Najpierw Śląsk miał swoje szanse (zwłaszcza strzał Madeja), potem Zagłębie przycisnęło, a teraz gra wyrównana ze wskazaniem na Śląsk.

Coś czuję, że kto pierwszy strzeli ten wygra ten mecz, biorąc pod uwagę indolencję strzelecką obu stron.
