|
Czyli to co sie pojawilo dzisiaj, ze prawdopodobnie od przyszłego sezonu bedzie prowadził Lecha moze byc prawda a to, ze teraz zrezygnowal z pracy w Jagielloni to oznaka zmeczenia i checi odpoczynku prze podjeciem nowej pracy. Dosc dziwna sytuacja ale trzeba ten wybor uszanowac
|