Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
12287
10.05.2011, 20:10
nie linkujcie do gówna wybiórczego .
mnie się zdaje że Legia jednak nie wygra w Zabrzu ..
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul