Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 10.05.2011, 20:02
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Proponuje mieesieczne bany wszystkim napinkowym bufonom - jeszcze NIE jestesmy mistrzem - dopiero teraz zaczynaja sie ciezkie mecze .... rok temu tez byl Mistrz Polski do 93 minuty .... pokora nic nie kosztuje - pycha i bufonada boli panowie ... jeszcze przyjdzie czas na NAPINKE i inne taki wpisy ...spokojnie z ta przedwczesna fetą
AMEN. Trzeba wziąć na wstrzymanie. Jutro niezwykle ważny i ciężki mecz przed nami!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie