gizmowisla napisał(a):

|
Proponuje mieesieczne bany wszystkim napinkowym bufonom - jeszcze NIE jestesmy mistrzem - dopiero teraz zaczynaja sie ciezkie mecze .... rok temu tez byl Mistrz Polski do 93 minuty .... pokora nic nie kosztuje - pycha i bufonada boli panowie ... jeszcze przyjdzie czas na NAPINKE i inne taki wpisy ...spokojnie z ta przedwczesna fetą
|
AMEN. Trzeba wziąć na wstrzymanie. Jutro niezwykle ważny i ciężki mecz przed nami!