fan01 napisał(a):

Jakby Lenczyk zrobił pudło dla Śląska, to by mu chyba we Wrocławiu jakiś pomnik musieli zrobic, biorąc pod uwage sytuacje WKSu przed przyjsciem Oresta.
|
Na razie to kopią pod nim dołki i tylko patrzą jak go wywalić z WKS-u...
Oczywiście działacze - bo kibice stoją za nim murem.