Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12277
Stary 10.05.2011, 19:51
fan01 napisał(a):Wyświetl post

Jakby Lenczyk zrobił pudło dla Śląska, to by mu chyba we Wrocławiu jakiś pomnik musieli zrobic, biorąc pod uwage sytuacje WKSu przed przyjsciem Oresta.
Na razie to kopią pod nim dołki i tylko patrzą jak go wywalić z WKS-u...
Oczywiście działacze - bo kibice stoją za nim murem.
Odpowiedz cytując