DysoN napisał(a):

To Olbrycht, tak jak ci kolega wyzej napisal.
Ja tam lubie jego skroty z meczow czy takie wlasnie gadki. Moze nie zawsze jest blyskotliwy ale ma poczucie humoru i jego materialy nie sa jałowe.
|
Wiesz, kwestia gustu. Na siłę próbuje być zabawny, nie lubię osobiście takiego poczucia humoru.