Oldpara napisał(a):

Rozumiem, że masz już pierwszy milion, albo przynajmniej dosyć konkretny pomysł? Bo żeby z taką chodzić, to parę milionów trzeba mieć
|
Całej bańki jeszcze nie, ale z pół tak.
Wracając do meritum to może być dobry mecz w Lubinie. Ofensywna piłka Urbana vs. świetne kontry Lenczyka.