Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12269
Stary 10.05.2011, 19:44
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że masz już pierwszy milion, albo przynajmniej dosyć konkretny pomysł? Bo żeby z taką chodzić, to parę milionów trzeba mieć
Całej bańki jeszcze nie, ale z pół tak.

Wracając do meritum to może być dobry mecz w Lubinie. Ofensywna piłka Urbana vs. świetne kontry Lenczyka.
Odpowiedz cytując