Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
Od: 12.2006
Offline
#
12268
10.05.2011, 19:43
Cezary Olbrycht jest wyjątkowo żenującym komentatorem - to fakt. Nie ryzykowałbym nazwaniem go dziennikarzem sportowym, to musi być czysty przypadek, że jest w tym miejscu, w którym teraz jest.
Miejmy nadzieję teraz na punkty Górnika i Śląska.
Telus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Telus
Znajdź inne posty napisane przez Telus