emj10 napisał(a):

Zazdrość zżera 
Kto wie czy za 25 lat nie będę z taką łaził. Oczywiście jeśli przekonam się do blond barbie.
|
Rozumiem, że masz już pierwszy milion, albo przynajmniej dosyć konkretny pomysł?

Bo żeby z taką chodzić, to parę milionów trzeba mieć