Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12245
Stary 10.05.2011, 19:25
Jagiellonia się nawet do pucharów nie załapie.
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Tylko niech nasi to w końcu wykorzystają bo przy ewentualnej porażce Legia tracić będzie zaledwie 6 punktów do nas, czyli gówno. Jakoś nie chce mi się wierzyć by Górnik wygrał dzisiaj.
O ile Legia dziś wygra, co nie jest takie pewne/
Odpowiedz cytując