Jagiellonia się nawet do pucharów nie załapie.
aNouc napisał(a):

|
Tylko niech nasi to w końcu wykorzystają bo przy ewentualnej porażce Legia tracić będzie zaledwie 6 punktów do nas, czyli gówno. Jakoś nie chce mi się wierzyć by Górnik wygrał dzisiaj.
|
O ile Legia dziś wygra, co nie jest takie pewne/