Teqcontroller napisał(a):

|
co ta Polonia odpierdala , tyle akcji tyle sytuacji i lipa ;/ Mam nadzieję że nic nie stracą a strzelą coś.
|
Znaczy się kto nic nie strzeli? Polonia? Prędzej czy później coś wepchają. Nie wiem co się stało z Jagiellonią, ale wygląda mi to na ostry kwas na linii trener-zawodnicy.