Sami napisał(a):

Co do kartek Andreu i Tosika to wg portalu ligapolska.pl nie byli objeci pauza, a w serwisie 90minut mieli po 4 zolte kartki. Widocznie wkradl sie im blad i widze, ze teraz go poprawili.
Nie wiem, sytuacja wyglada na bardziej zlozona, bo nawet na forum Polonii pisali ze Andreu nie zagra...
|
Problem pojawił się po meczu Polonii z Lechem. Wówczas wiele źródeł informowało, że kartkę w tym meczu otrzymał Andreu. Kartkę dostał jednak Tosik. Obecnie Andreu ma 3 kartki, a Tosik 5.