Gorzej będzie jak zdobędziemy Mistrzostwo z ,np. przewagą 2 pkt nad Jagą i po sezonie okaże się że za mecz z Polonią Jaga dostanie walkower za to ,że Andreu grał mimo że miał 4 żółte (o ile tak jest- różne źródła podają różne informacje) i zostanie nam odebrany tytuł

:/ to by były jaja , ale po naszej lidze wszystkiego można się spodziewać ... Co do meczu Polonii z Cracovią to Bytomianie sami są sobie winni , zagrali tragicznie i bez walki .