Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12201
Stary 10.05.2011, 18:03
Gorzej będzie jak zdobędziemy Mistrzostwo z ,np. przewagą 2 pkt nad Jagą i po sezonie okaże się że za mecz z Polonią Jaga dostanie walkower za to ,że Andreu grał mimo że miał 4 żółte (o ile tak jest- różne źródła podają różne informacje) i zostanie nam odebrany tytuł :/ to by były jaja , ale po naszej lidze wszystkiego można się spodziewać ... Co do meczu Polonii z Cracovią to Bytomianie sami są sobie winni , zagrali tragicznie i bez walki .
Odpowiedz cytując