Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4892
Stary 10.05.2011, 17:58
Co to bilety jeszcze nie skończyły sie .To ja specjalnie zapierdalam 2500km z drugiego końca irlandii zeby wesprzeć chłopakow i w niedziele świetować,przy dobrych układach Mistrza,biorę wolne ,nocka na lotnisku a tu parę stówek biletów nie mogą kupić,ja wszystko rozumiem kasa te sprawy ,ale to TOP mecze jedne z najważniejszych w sezonie i nie można sobie zaplanowac wydatkow na te mecze Do kas i zapełnić stadion
Odpowiedz cytując