Co to bilety jeszcze nie skończyły sie .To ja specjalnie zapierdalam 2500km z drugiego końca irlandii zeby wesprzeć chłopakow i w niedziele świetować,przy dobrych układach Mistrza,biorę wolne ,nocka na lotnisku a tu parę stówek biletów nie mogą kupić,ja wszystko rozumiem kasa te sprawy ,ale to TOP mecze jedne z najważniejszych w sezonie i nie można sobie zaplanowac wydatkow na te mecze

Do kas i zapełnić stadion