Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia
Offline
#
12198
10.05.2011, 17:52
ogar ludzie,
Andreu ma 3, Tosik 5 żołtych wiec nie szukajcie sensacji
KAŻDY TO POWIE !
WISEŁKA
RZĄDZI W KRAKOWIE !
Chlopek123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chlopek123
Znajdź inne posty napisane przez Chlopek123