Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12196
Stary 10.05.2011, 17:50
Czekam na kogos kto jest obeznany w przepisach bo dziwna to sytuacja .
Sam komentator meczu Polonii z Craxa mowil o ich pauzie w nastepnym meczu...

A co 90 minut to wg mnie zle podaja poniewaz patrzylem na sklady zespolow na prezezntacji pzred meczem i obaj zawodnicy wg C+ maja po 4 kartki...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 10.05.2011 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując