|
Czekam na kogos kto jest obeznany w przepisach bo dziwna to sytuacja .
Sam komentator meczu Polonii z Craxa mowil o ich pauzie w nastepnym meczu...
A co 90 minut to wg mnie zle podaja poniewaz patrzylem na sklady zespolow na prezezntacji pzred meczem i obaj zawodnicy wg C+ maja po 4 kartki...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 10.05.2011 o godz. 17:52.
|