Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12191
Stary 10.05.2011, 17:44
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego w Polonii graja Andreu i Tosik skoro maja wisiec za 4 zolte kartki
Nad tym samym sie zastanawialem gdy zobaczylem Traore na boisku w meczu z nami po 4 zoltej kartce w derbach Trojmiasta. Przepisy sie zmienily czy co?
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując