Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
Od: 03.2009
Offline
#
12189
10.05.2011, 17:42
Kurde, a miało być tak pieknie. Myślałem, że co najmniej remis bedzie, a tu Pejsy wygrały pierwszy mecz od roku na wyjeździe i to akurat w takim meczu. Nie ogarniam tego.
Sliver12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sliver12
Znajdź inne posty napisane przez Sliver12