Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12189
Stary 10.05.2011, 17:42
Kurde, a miało być tak pieknie. Myślałem, że co najmniej remis bedzie, a tu Pejsy wygrały pierwszy mecz od roku na wyjeździe i to akurat w takim meczu. Nie ogarniam tego.
Odpowiedz cytując