Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12175
Stary 10.05.2011, 17:11
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Cracovia ma zbyt dobrych piłkarzy i zbyt dobrze gra w tej części sezonu. Nie życze im absolutnie spadku z takimi ambicjami i mówcie co chcecie...
Może bym coś powiedział, ale zobaczyłem skąd jesteś i dlatego pozostawie to bez komentarza.

Odpowiedz cytując