kha1 napisał(a):

Cracovia ma zbyt dobrych piłkarzy i zbyt dobrze gra w tej części sezonu. Nie życze im absolutnie spadku z takimi ambicjami i mówcie co chcecie...
|
Może bym coś powiedział, ale zobaczyłem skąd jesteś i dlatego pozostawie to bez komentarza.