1906 napisał(a):

|
Panowie, a da się wejść na kogoś dane czy nie bardzo?
|
Wszystko zależy od tego czy Cie sprawdzą na bramce. Ja na Twoim miejscu jakbym już miał zaryzykować to wchodziłbym na stadion jak jest duże przepełnienie bramek wejściowych wtedy jest naprawdę znikoma szansa,że Cie sprawdzą. Pozdrawiam