Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pietrek1991
Junior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: Płaszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4889
Stary 10.05.2011, 16:38
1906 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, a da się wejść na kogoś dane czy nie bardzo?
Wszystko zależy od tego czy Cie sprawdzą na bramce. Ja na Twoim miejscu jakbym już miał zaryzykować to wchodziłbym na stadion jak jest duże przepełnienie bramek wejściowych wtedy jest naprawdę znikoma szansa,że Cie sprawdzą. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując