Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 10.05.2011, 16:35
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ja pisałem o tym absurdzie już dawno, szkoda, że niektórzy jak zawsze orientują się dopiero po fakcie, dopiero gdy "mleko się wylało" w meczach ze Sląskiem czy Górnikiem.

Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym sezonie zarząd nie powtórzy już drugi raz tego samego kuriozalnego błedu i dokupi do Genkowa przynajmniej jednego klasowego napastnika.
O jakim orientowaniu się i błędzie mówisz? W kadrze cały czas mamy trzech napastników, to że tylko jeden się nadaje nie zmienia faktu że ilościowo stan się zgadza. Przed sezonem przyszedł Rios i Żurawski, czy wtedy popełnili ten straszny błąd? Czy może w zimie kiedy wymieniono Brożka na Genkova, ilu tych napastników bys chciał jak gramy jednym i w przerwie i tak pół forum chciało dawać szansę Riosowi? W lecie zwolni się miejsce to przyjdą nowi i tyle...