Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4888
Stary 10.05.2011, 16:30
blanco napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi , po jakiego huja piszesz,że zostało 100 ostatnich na Lecha , skoro to nie jest nieprawda !
To miał być jakiś żart czy co ? Żenada
Ździsiu takie słuchy chodzily w kolejce wtedy i to o ogół,nie o samo G.

Jeśli wprowadziłem kogos w błąd to sry
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 10.05.2011 o godz. 16:37.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując