Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 10.05.2011, 14:30
Ciekawe, jak jutro zagramy, ale powinniśmy grać jak zwykle z Jirsakiem i Meliksonem w środku z przodu, ale jak dla mnie to z Wilkiem a nie Sobolem na defensywnej pomocy.