Incognito2192 napisał(a):

|
A Probierz do Legii. I znów byśmy mieli Amicę i Legię z głowy na cały sezon
|
Nie, lepiej Bakero. Choć dla mnie idealnym kandydatem byłby Libor Pala, skoro Legia szuka u południowych sąsiadów.
Probierz mimo wszystko jak na naszą skopaną jest trenerem, którego zaliczam do kategorii: "średni". Razem z Kafarskim. To spore wyróżnienie, bo większość rodzimych szkoleniowców jest w kategorii "wujowi".