Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12134
Stary 10.05.2011, 13:59
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
A Probierz do Legii. I znów byśmy mieli Amicę i Legię z głowy na cały sezon
Nie, lepiej Bakero. Choć dla mnie idealnym kandydatem byłby Libor Pala, skoro Legia szuka u południowych sąsiadów.

Probierz mimo wszystko jak na naszą skopaną jest trenerem, którego zaliczam do kategorii: "średni". Razem z Kafarskim. To spore wyróżnienie, bo większość rodzimych szkoleniowców jest w kategorii "wujowi".
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując