Na jakie sektory pozostały ostatnie sztuki biletów? ano na te które niby mają gorszą widoczność.
Ale to wina zle wykonanej mapki stadionowej przez klub.
Bo gdy patrzę na nią to rzeczywiście sektor D24 czy D23 to jakaś pomyłka. A w rzeczywistości jest inaczej, są to miejsca, z których jest jeden z najlepszych widoków na murawę. E16 czy E11 (i góra) też jakieś wyciągnięte.. a na real ich boki kończą się na poziomie boiska. Przykład:
http://i56.tinypic.com/2z86wyh.png , co oni tak to porozciągali..(narożniki względem trybun za bramkami). Na mapce narożniki wyglądają jakby były pochowane za trybunami za bramkami.. i była jakaś jakaś przepaść która ciągnie się na minimum 10 metrów (od sektora D22 i D21) a na żywo jest to odległość nieco ponad .. jednego metra, a sektory nie chowają się za trybunami za bramką, tylko są praktycznie na ich poziomie a widok z nich jest jeden z najlepszych na murawę.
Drugi przykład:
http://i55.tinypic.com/2dgl1qu.png , sektor D12 a przede wszystkim D11 ( to samo po stronie F) wyglądają jakby krzesełka były skierowane na boczne trybuny za bramkami. W rzeczywistości wygląda to mniej więcej tak:
http://i55.tinypic.com/ivh7vr.png .Dla osób , które nigdy nie były na stadionie mapka jest priorytetowa i powoływać się musza właśnie na nią. Drudzy to tacy których zraziły te miejsce mimo że mają karnet i chodzą na każdy mecz. Ale nigdy tam nie siedzieli i mają już o tych sektorach swoje zdanie. Mapka do poprawy, odległość, przestrzenie, zle usytuowane sektory, brak ukosów, wszystko na kwadrata itp.. musi być poprawiona bo jakoś na inne sektory wszystkie bilety zeszły jak świeże bułeczki, więc to nie jest tak że jest brak chętnych na przyjście na mecze z Amiką czy Cracovia..