Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12133
Stary 10.05.2011, 13:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
w polskiej lidze wystarczy przeciętny zachodni trener z papierami, który przygotuje drużynę pod względem fizycznym (jakoś nasi są w stanie zapierdzielać 90 minut, podczas gdy za Skorzy zdychali po 60-ciu) i wpoi im jakąś taktykę, którą będzie z żelazną konsekwencją egzekwował.
Tylko to musi być przeciętny trener, a nie koleś dla którego będzie to zesłanie.
Nie bronię Skorży- nie chcę go już w Legii.

Ale patrząc na Legię pod względem fizycznym, to wygląda ona zadziwiająco dobrze. Wytrzymali 120 minut z Lechem w finale, następnie zabiegali Koronę w drugiej połowie w lidze. To jednak pokazuje, jak słabym trenerem jest Skorża, zespół dobrze biega, nie traci sił a i tak ma problemy z wygrywaniem. Taki Manu to przypomina mi Alvesa(pod względem biegania i wydolności, nic poza tym), koleś zapieprza z obrony do ataku i z powrotem i w 90 minucie wygląda dobrze pod względem fizycznym.
Odpowiedz cytując