Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9301
Stary 10.05.2011, 13:32
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
defensywa (oprócz Pareiki) gra dramatycznie.
Gdyby grała dramatycznie, to nie bylibyśmy trzeci w lidze pod względem najmniejszej ilości puszczonych bramek i najpewniej nie bylibyśmy na pierwszym miejscu, lecz gdzieś na ostatnim.

Hamujcie się z takimi stwierdzeniami, bo uwłaczanie tym piłkarzom stanowczo nie jest na miejscu.

PS. Odnośnie niektórych wklejanych przez Was nazwisk zastanawiam się, skąd je wzięliście, z FM-a? Wiem, że to S-Fi, ale mimo wszystko, jeśli kogoś kupować, to niech chociaż ma szansę na podniesienie poziomu gry drużyny

Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
timothee kolodziejczak na pewno do nas przyjdzie
Hehe, szczególnie po tym jak zagrał ostatni mecz Lyonu z OM. Wygranym meczu.
Ostatnio edytowane przez kha1 : 10.05.2011 o godz. 13:35.
Odpowiedz cytując