Blaszczu16 napisał(a):

|
defensywa (oprócz Pareiki) gra dramatycznie.
|
Gdyby grała dramatycznie, to nie bylibyśmy trzeci w lidze pod względem najmniejszej ilości puszczonych bramek i najpewniej nie bylibyśmy na pierwszym miejscu, lecz gdzieś na ostatnim.
Hamujcie się z takimi stwierdzeniami, bo uwłaczanie tym piłkarzom stanowczo nie jest na miejscu.
PS. Odnośnie niektórych wklejanych przez Was nazwisk zastanawiam się, skąd je wzięliście, z FM-a? Wiem, że to S-Fi, ale mimo wszystko, jeśli kogoś kupować, to niech chociaż ma szansę na podniesienie poziomu gry drużyny
Junior_Battle napisał(a):

timothee kolodziejczak na pewno do nas przyjdzie
|
Hehe, szczególnie po tym jak zagrał ostatni mecz Lyonu z OM. Wygranym meczu.