|
No to o 16.15 na luziku można zasiąść przed telewizorem i ogladnąć jak się kopią po czołach w Bytomiu. A trup będzie się słał tam gęsto. Mam nadzieję, że z dobrym dla nas skutkiem i końcowym wynikiem również. Tak aby w niedzielę można było przybić wieko trumny takim solidnym gwoździem.
|