wolfy za takie posty dołaczyłes do mojej listy ignorowanych i polecam zrobić to samo wszystkim którzy uważają takie "wartościowe" narzekactwo na forum za po prostu stratę czasu. Pieniactwo i tyle, zreszta to juz nasty twoj post w tym klimacie. Nie odpisuj prosze bo i tak nie zobacze twojej odpowiedzi. Ty jestes wielki na tym forum wiec zastępujesz nam tutaj prezesa Basalaja i caly zarzad PZPN.
Co do tematu to uważam że Lech piłkarzy ma do nas porównywalnych, ale my mamy lepszego trenera
