Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 10.05.2011, 12:57
skeba napisał(a):Wyświetl post
W profesjonalnej drużynie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie można mieć 1 napastnika na ławce. To jest chyba fenomen, bo nie znam druzyny, która nie miałaby nominalnego napastnika na ławce, tzw. egzekutora.
Zuraw, Rios bez formy
My nie mamy jednego napastnika na ławce, tylko - żadnego Albo Genkov jest zdrowy, albo gramy w dziesiątkę.
Nie jesteśmy też profesjonalnym klubem, bo takimi nie zarządzają ludzie pokroju Basałaja. To co zrobił w poprzednim okienku to nawet nie był debilizm, tylko jawna kpina.

Szczęśliwie Genkov jest zdrowy, więc mamy jakieś widoki na zwycięstwo nad Amiką. Oni może i są słabi (jak wszyscy w lidze), ale nie aż tak żeby straszyć ich Riosem czy Żurawskim na szpicy. Jeden do piłki nie dobiegnie, drugi nawet nie będzie próbował.

A tak - mamy szansę. Wielkiego meczu się nie spodziewam, wymęczone 1:0 w pełni mnie usatysfakcjonuje. Liczą się punkty, lepiej nie dawać rywalom szansy, bo wcale nie jesteśmy tak mocni, a czeka nas kilka naprawdę trudnych meczy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.05.2011 o godz. 13:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!