skeba napisał(a):

W profesjonalnej drużynie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie można mieć 1 napastnika na ławce. To jest chyba fenomen, bo nie znam druzyny, która nie miałaby nominalnego napastnika na ławce, tzw. egzekutora.
Zuraw, Rios bez formy
|
My nie mamy jednego napastnika na ławce, tylko - żadnego

Albo Genkov jest zdrowy, albo gramy w dziesiątkę.
Nie jesteśmy też profesjonalnym klubem, bo takimi nie zarządzają ludzie pokroju Basałaja. To co zrobił w poprzednim okienku to nawet nie był debilizm, tylko jawna kpina.
Szczęśliwie Genkov jest zdrowy, więc mamy jakieś widoki na zwycięstwo nad Amiką. Oni może i są słabi (jak wszyscy w lidze), ale nie aż tak żeby straszyć ich Riosem czy Żurawskim na szpicy. Jeden do piłki nie dobiegnie, drugi nawet nie będzie próbował.
A tak - mamy szansę. Wielkiego meczu się nie spodziewam, wymęczone 1:0 w pełni mnie usatysfakcjonuje. Liczą się punkty, lepiej nie dawać rywalom szansy, bo wcale nie jesteśmy tak mocni, a czeka nas kilka naprawdę trudnych meczy.