Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4879
Stary 10.05.2011, 12:55
Po pierwsze nie mamy 20 tys fanatyków żeby zapełnić cały stadion. Po drugie ceny na mecze top są dość wysokie. Po trzecie nie będzie gości. Po czwarte mamy w tym tygodniu 3 mecze w 8 dni, nie każdy ma tyle kaski żeby wszystkie zaliczyć.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując