|
Po pierwsze nie mamy 20 tys fanatyków żeby zapełnić cały stadion. Po drugie ceny na mecze top są dość wysokie. Po trzecie nie będzie gości. Po czwarte mamy w tym tygodniu 3 mecze w 8 dni, nie każdy ma tyle kaski żeby wszystkie zaliczyć.
W naszych sercach nie ma litości.
|