|
co do placenia karta i przez internet to niestety najpierw musi byc oddany caly stadion we wladanie Wisly, operator jakis a w tej chwili to wszystko to jest prowizorka bo sama Wisla nie wie na czym stoi ,jeden wielki burdel zafundowany przez Majchra .Czy wy mislicie ze Wisla by nie chciała zapełnić stadionu,bilety sprzedawac przez neta płacić karta? na razie to miasto ma stadion, a klub robi co w jego gestii żeby wszystko było ok.
|