|
Spodziewam się, że zagramy w takim ustawieniu jak z Lechią, czyli raczej ostrożnie z defensywnymi pomocnikami częściej wspierającymi obronę niż atak. No coż, patrząc na zimno na tabelę remis dla nas to jest dobry wynik, a Lechowi nic nie daje, wręcz oddala ich od pucharów
|