Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 10.05.2011, 12:40
Spodziewam się, że zagramy w takim ustawieniu jak z Lechią, czyli raczej ostrożnie z defensywnymi pomocnikami częściej wspierającymi obronę niż atak. No coż, patrząc na zimno na tabelę remis dla nas to jest dobry wynik, a Lechowi nic nie daje, wręcz oddala ich od pucharów