Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4876
Stary 10.05.2011, 12:22
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
I tu tu wychodzi jak na dłoni że Wiśle wystaczyłaby pojemność max 25 tys. A pamiętam jak niektórzy mruczeli że 33 to za mało że chcą 40

Teraz to mega problem z zapełnieniem stadionu będą mieli w Gdańsku i we Wrocławiu.
Jak będa bilety tansze i sprzedarz internetowa, to będzie wiecej ludzi chodzić... nie każdy widocznie jest takim fanatykiem, zeby sobie przez tydzien odmawiać wszystkiego, żeby płacić 5 dych za bilet.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując