krakus76 napisał(a):

I tu tu wychodzi jak na dłoni że Wiśle wystaczyłaby pojemność max 25 tys. A pamiętam jak niektórzy mruczeli że 33 to za mało że chcą 40 
Teraz to mega problem z zapełnieniem stadionu będą mieli w Gdańsku i we Wrocławiu.
|
Jak będa bilety tansze i sprzedarz internetowa, to będzie wiecej ludzi chodzić... nie każdy widocznie jest takim fanatykiem, zeby sobie przez tydzien odmawiać wszystkiego, żeby płacić 5 dych za bilet.