Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4874
Stary 10.05.2011, 11:38
Był ktoś dzisiaj po bilety? Dużo ludzi się przewija? Będzie szansa kupić jutro jeszcze kilka sztuk? Wiem, że nikt mi dokładnie tego nie powie, ale może ktoś wie ile zostało.
Odpowiedz cytując