Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44279
Stary 10.05.2011, 11:18
Nie nie nie zdecydowanie Garguła zostaje To piłkarz inny niz Melikson zachwycacie się tym ostatnim i słuszniw .JESTEM przekonany Łukarz jest Wisle potrzebny jest bardziej statyczny i potrzebuje szybkich napastników zeby był skuteczny , jak to było za 1 Kasperczaka .Napewno sa sytułacje gdzie ta taktyka jest lepsza . W wielkim tłoku to Łukarz BEDZIE LEPSZY
Odpowiedz cytując