|
Nic tak mnie nie bawi jak czytanie wypowiedzi FortArta kiedyśna skycraper promował budowę bieżni wokól naszego boiska.Jednak jak rozrysowałem mu wszystko nie był w stanie jej tam wcisnąć.Zobaczcie jak Artur postzrega korupcje w Craxie:
"Cracovia to ofiara korupcji. Wskutek zmowy kilkunastu Zagłębia i kilku własnych została oszukana. Z powodu tamtego meczu zajęła niższe miejsce w lidze co kosztowało klub 200 tysięcy premii z Canal +.
Do tej pory poszkodowani przez korupcję nie byli karani. Wystarczy przypomnieć, że z mocnym poparciem Gazety Wyborczej Świt Nowy Dwór Mazowiecki odzyskał miejsce w ekstraklasie po tym jak jego piłkarze sprzedali barażowy mecz Szczyrkowiance.
Łukasz M. okradł Cracovię. Klub nie ma powodu by walcząc o utrzymanie zwalniać jednego z najlepszych zawodników. Poszkodowany nie ma obowiązku jeszcze się karać.
|