Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4870
Stary 10.05.2011, 10:12
Poza tym trzeba wziąść pod uwagę, że są osoby, które maja karnety a nie pójdą. Sam mam w pracy parę osób, które kupuja karnety (nie na G) żeby iść na 2-3 mecze ale nie stać za każdym razem w kolejce po bilety.

Ja osobiście nie mogę sie doczekac sprzedazy przez internet - przeciez to w XXI wieku chyba ni jest aż tak trudne Wszystkie kina to praktycznie mają. Rezerwujesz, płacisz, wbijają ci bilet na KK a ty drukujesz sobie w domu tylko potwierdzenie (albo i nie)
Odpowiedz cytując