Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mlynek
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4869
Stary 10.05.2011, 10:12
Dokładnie też mam znajomych co mówią że pół gola za mecz to troszkę wygórowana cena w szczególności że szli by ze swoją drugą połówka a to już 100 zeta. A że nie są jakimiś Mega-psycho fanami wiec chcą sobie siąść gdzieś spokojnie i po prostu obejrzeć widowisko. Chyba prosta piłka i myślę że dużo takich osób jest.
Odpowiedz cytując