|
Dokładnie też mam znajomych co mówią że pół gola za mecz to troszkę wygórowana cena w szczególności że szli by ze swoją drugą połówka a to już 100 zeta. A że nie są jakimiś Mega-psycho fanami wiec chcą sobie siąść gdzieś spokojnie i po prostu obejrzeć widowisko. Chyba prosta piłka i myślę że dużo takich osób jest.
|