Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 10.05.2011, 08:14
Jot napisał(a):Wyświetl post
Jeśli boją się iść na Wisłę z rodzinami to chyba masz jakichś s....owaciałych znajomych. Sektor rodzinny na Wiśle tętni życiem.
Jeśli dotyczy to innych stadionów to jak ktoś ma pecha, to i palec w dupie złamie. Trzeba być jakąś totalną ....ą i łykać wszystko z mediów jak młoda studentka, żeby bać się iść na stadion.
Ogólnie panie For Fun udajesz kumatego, pouczasz i ciśniesz ludziom od dzieci, a sam chyba masz kryzys wieku średniego.
Nic dodać , nic ująć.

Ogólnie człowieka bierze przerażenie, gdy obserwuję tą dyskusję na forum, bo na własne oczy obserwuję, jak łatwo można człowieka zmanipulować, bombardując go odpowiednią spreparowaną informacją.Do tego dochodzą populistyczno demagogiczne przemówienia polityków i dziennikarzy w stylu "hordy krwiożerczych kibioli, zabierze nam euro" , "zrobimy drugą Angilię", "kibole to terroryści".Media nakręcają coraz bardziej tą spiralę paranoi i to właśnie przez nią ludzie boją się iść na mecz.Z jednej strony rodzinka usłyszy od drugiej, że na meczu jest absolutnie bezpiecznie,jest monotoring, stewardzi, inne rodzinki, czasami kopacz z Wisły siądzie na sektorze , maluje się dzieciom twarze, są konkursy , wycinanki, baoloniki itp, by zaraz z mediów dowiedzieć się, że kibice Legii wymordowali x lat temu pół Wilna, Polscy kibice zrównali z ziemią pół Litwy a stadion w Bydgoszczy był areną istoną rzezią niewiniątek.LUDZIE, pomyślcie, czy naprawdę aż tak wiele się tam stało?
Jeśli nie chcecie burzyć sobie światopoglądu, nie oglądajcie lepiej tego co aktualnie się wyprawia we Francji, Anglii, Turcji a nawet Hiszpani.Dlaczego o tym się nie mówi, że tego typu sytuację są na całym świecie?Bo kogo to interesuje?
Kolalicja antykibolska zabiera się do sprawy w zły sposób.Zamiast ucinać łby, może zaproponuję jakąś alternatywę, by np młody chłopak zamiast siedzieć na ławce, coś ze sobą zrobił?Ewentualnie, może zajmą się wkońcu prawdziwymi problemami, typu dług publiczny, bezrobocie, imigracją ZUS , KRUS , emeryturami?

Odpowiedzcie sobie szczerzę na jedno pytanie.Czy faktycznie ten temat według Was zasługuję na takie larum w mediach, gdy np tego typu sprawa jest systematycznie uciszana? http://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_hazardowa .

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując