Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.05.2011, 07:11
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ogolna dygresja...nabijacie sie z wojewody i jego wypowiedzi nt. rodzicow i dzieci, odnosze wrazenie ze na tym forum jest wlasnie duzo dzieci, ktore nie znaja zycia i ktore nie byly na stadionie. Ja jestem juz w wieku srednim i mam wielu znajomych, ktorzy tez boja sie isc na stadion cala rodzina. Z czego tu sie smiac? Jedni ida, inni sie boja...nie mozna uogolniac, ze wszystkie rodziny w Polsce chetnie pojda na stadion i odwrotnie.
Jeśli boją się iść na Wisłę z rodzinami to chyba masz jakichś s....owaciałych znajomych. Sektor rodzinny na Wiśle tętni życiem.
Jeśli dotyczy to innych stadionów to jak ktoś ma pecha, to i palec w dupie złamie. Trzeba być jakąś totalną ....ą i łykać wszystko z mediów jak młoda studentka, żeby bać się iść na stadion.
Ogólnie panie For Fun udajesz kumatego, pouczasz i ciśniesz ludziom od dzieci, a sam chyba masz kryzys wieku średniego.
Odpowiedz cytując