|
Dla mnie Cikos przypomina stylem gry trochę Baszczyńskiego. Tzn. jest od Baszcza na chwilę obecną słabszy, ale ja widze w nim spory potencjał z tego względu, ze największe braki Erik ma w taktyce. W ataku bije na głowę Alvareza, szybkość, waleczność, wrzutka, gra kombinacyjna. Gorszy jest natomiast w obronie jednak widać w nim postępy, a to wciąż młody gracz. Jestem przekonany, że w ciągu 2 lat poczyni bardzo duże postępy i będzie grał w kadrze Słowacji, dlatego uważam, że trzeba go wykupić.
|