63.5 Kg napisał(a):

To chyba jestes troche nie na czasie albo cos w tym stylu.
Czytaj mniej gazet pokroju Fakt i oddychaj glebszymi wdechami...
Sivakov nawet w jednym z ostatnich wywiadow mowil ze sam nie wie co bedzie, ze jak bedzie mozliwosc to zostanie a moze jednak wroci ale NIGDZIE nie podkreslal ze NIE ZOSTANIE...
|
Sivakov i Valcxx mówili na początku rundy, że nie ma opcji wykupienia zawodnika. Sam piłkarz podkreslał, że wypożyczenie jest dla niego tylko i wyłącznie sposobem na regularną grę i wywalczenie sobie miejsca w reprezentacji.
Być może coś się zmieniło (zawodnik gra słabo więc może jego wartość spadła na tyle, że nas na niego stać), ale nic na ten temat oficjalnie nie powiedziano. Nic więc nie usprawiedliwia Twojego chamstwa - wiesz tyle samo co wszyscy tutaj, czyli nic. Nie wiemy nawet, czy nasz trener jest zainteresowany zostawieniem go w drużynie.