Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4862
Stary 10.05.2011, 00:34
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Dzis koło 16 było 100 ostatnich na Lecha i 40 ! na ickow,bedzie komplet

P.S Czy na E miejsca obowiazuja czy kazdy siada gdzie chce ?


Piszesz o tych ostatnich na G czy na caly stadion

bo oficjalna podaje ze biletow na Derby jeszcze troche zostało.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując