El'kabat napisał(a):

Dzis koło 16 było 100 ostatnich na Lecha i 40 ! na ickow,bedzie komplet 
P.S Czy na E miejsca obowiazuja czy kazdy siada gdzie chce ?
|
Piszesz o tych ostatnich na G czy na caly stadion
bo oficjalna podaje ze biletow na Derby jeszcze troche zostało.